Poczuj się jak cheerleaderka


Promenada stadionu

Wycieczkę po stadionie dzieci rozpoczną oglądając siebie na telebimach stadionu, a także przez profesjonalne nagłośnienie stadionowe będą mogły złożyć jubilatce życzenia urodzinowe. Później będzie czas na zrobienie zdjęć na oraz przejście po promenadzie, jako element zwiedzania stadionu.*

Szatnia piłkarska

Uczestnicy urodzin zobaczą jak wygląda prawdziwa szatnia piłkarska. Ta sama, w której przebierała się Reprezentacja Polski.

Sala P4
 • W udekorowanej sali animacyjnej (Poziom P4) na dzieci będzie czekał poczęstunek.
 • Wybór najlepszej cheerleaderki - zabawa taneczna, z wykorzystaniem choreografii, której dziewczynki uczyły się wcześniej z trenerką. Wymyślenie okrzyków dopingujących, którymi cheerleaderki będą motywować naszą Reprezentację do gry.
 • To nie koniec! Kolejne zabawy, będą przeprowadzać doświadczeni animatorzy. Na dzieci czekają różne stacje, w których zostanie sprawdzona ich wiedza, sprawność i wytrwałość:  
 1. Stacja 1 - Wcielenie się w sportowców różnych dyscyplin sportowych. Sprawdzenie umiejętności aktorskich. 
 2. Stacja 2 - Quiz z wiedzy o PGE Narodowym, czyli sprawdzenie wiedzy uczestników. Pytania będą miały również formę ciekawostek, które zaskoczą dzieci! 
 3. Stacja 3 - Konkurs odbijania piłki nogą, czyli sprawdzenie umiejętności – wygrywa osoba, która zrobi ich najwięcej! 
 4. Stacja 4 - Wymyślenie choreografii do oficjalnej piosenki EURO 2016. Po odbyciu zaplanowanych stacji** na uczestniczki zabawy czeka tort (patrz menu dla dzieci – atrakcja dodatkowa).

*Oferta dostępna w zależności od dostępności powierzchni, wynikającej z odbywających się równolegle imprez stadionowych.

**Stacje dopasowane do indywidualnych potrzeb, upodobań grupy i wieku uczestników. 

Atrakcje dodatkowe

 • Autorskie koszulki bawełniane z logo stadionu. Koszulka piłkarska w kolorach reprezentacji i wybranym przez jubilatkę numerem ulubionego piłkarza. Dziewczynki mogą przebrać się w autorskie koszulki z ulubionym numerem gracza w Polskiej Reprezentacji oraz z logo PGE Narodowego np. podczas wizyty w szatni piłkarskiej.
 • Medale imienne - medale w kolorze złotym, na szarfach biało-czerwonych. Medale w okrągłym kształcie z nadrukiem piłki, w kolorze złotym, za pierwsze miejsce. Z tyłu medalu imię dziecka.
 • Występ iluzjonisty - (30 min.) jest to interaktywny pokaz, w którym dzieci oraz rodzice biorą aktywny udział. Występ pozwoli na przeniesienie się do tajemniczego świata magii.
 • Występ klauna - (30 min.) polega na inscenizacji wielu ciekawych i interesujących sztuczek, w których mogą wziąć udział dzieci uczestniczące w imprezie. Podczas występu Klaun przedstawia: żonglerkę, akrobatykę, pantomimę wprawiającą widownię w cudowny nastrój.
 • Animator w stroju klauna - animator przez cały czas trwania imprezy jest w stroju klauna oraz animuje dzieci. Dodatkowo maluje buzie i skręca dla dzieci zwierzobalony
 • Profesjonalna cheerleaderka – pokaz profesjonalnego układu tanecznego składającego się z elementów gimnastyki, tańca i akrobacji, które cheerleaderki wykonują w czasie meczu w celu zagrzewania zespołu sportowego. Dziewczynki zostaną ucharakteryzowane na cheerleaderki i nauczą się układu tanecznego z pomponami.
 • Wycieczka dla rodziców - specjalnie przygotowana dla opiekunów wycieczka w trakcie trwania urodzin, po najciekawszych przestrzeniach PGE Narodowego, z przewodnikiem na wyłączność.
 • Specjalna strefa charakteryzatorni (profesjonalne malowanie twarzy w barwach narodowych).

Sprawdź nasze menu na urodziny dla dzieci oraz pobierz formularz zamówienia urodzin. Istnieje możliwość łączenia scenariuszy dla dziewczynek i chłopców. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z Organizatorem.

Skontaktuj się z nami:
Kids Planet
+48 731 505 555