Poczuj się jak cheerleaderka


Promenada stadionu

Wycieczkę po stadionie dzieci rozpoczną oglądając siebie na telebimach stadionu, a także przez profesjonalne nagłośnienie stadionowe będą mogli złożyć jubilatce życzenia urodzinowe. Później będzie czas na zrobienie zdjęć na oraz przejście po promenadzie, zwiedzając stadion. 

Szatnia piłkarska

Uczestnicy urodzin zobaczą jak wygląda prawdziwa szatnia piłkarska. Ta sama, w której przebierała się Reprezentacja Polski. Dziewczynki  mogą przebrać się w autorskie  koszulki z ulubionym numerem gracza w Polskiej Reprezentacji oraz z logiem PGE Narodowego.*

Sala P4

W udekorowanej sali  animacyjnej (Poziom P4) na dzieci będzie czekał poczęstunek oraz specjalna strefa charakteryzatorni (profesjonalne malowanie twarzy w barwach narodowych). Następnie dziewczynki zostaną ucharakteryzowane na cheerleaderki*.

Zabawa rozpocznie się pokazem profesjonalnego tańca cheerleaderki, następnie na dziewczynki nauczą się układu tanecznego z pomponami*:
 • Wybór najlepszej cheerleaderki - zabawa taneczna, z wykorzystaniem choreografii której dziewczynki uczyły się wcześniej z trenerką.
 • Wymyślenie okrzyków dopingujących, którymi cheerleaderki będą motywować naszą Reprezentację do gry.
To nie koniec! Kolejne zabawy, będą przeprowadzać doświadczeni animatorzy. Na dzieci czekają różne stacje, w których zostanie sprawdzona ich wiedza, sprawność i wytrwałość:
 • Stacja 1 - Wcielenie się w sportowców różnych dyscyplin sportowych. Sprawdzenie umiejętności aktorskich.
 • Stacja 2 - Quiz z wiedzy o PGE Narodowym, czyli sprawdzenie wiedzy uczestników. Pytania będą miały również formę ciekawostek, które zaskoczą dzieci! 
 • Stacja 3 - Nauka hymnu Euro 2016 
 • Stacja 4 - Konkurs odbijania piłką do kosza, czyli sprawdzenie umiejętności – wygrywa osoba, która zrobi ich najwięcej!
 • Stacja 5 - Wymyślenie choreografii do oficjalnej piosenki EURO 2016
Po odbyciu wszystkich stacji na uczestniczki zabawy czeka tort w kształcie stadionu! (lub innym na specjalne życzenie)

Atrakcje dodatkowe
 1. Autorskie koszulki bawełniane z logiem stadionu
 2. Koszula piłkarska w kolorach reprezentacji i wybranym przez jubilata numerem ulubionego piłkarza.
 3. Medale imienne- medale w kolorze złotym, na szarfach biało-czerwonych. Medale w okrągłym kształcie z nadrukiem piłki, w kolorze złotym, za pierwsze miejsce. Z tyłu medalu imię dziecka.
 4. Występ iluzjonisty - (30 min) jest to interaktywny pokaz, w którym dzieci oraz rodzice biorą aktywny udział. Występ pozwoli bowiem na przeniesienie się do tajemniczego świata magii.
 5. Występ klauna - (30 min) polega na inscenizacji  wielu  ciekawych i interesujących sztuczek, w których mogą wziąć udział dzieci uczestniczące w imprezie. Podczas występu Klaun przedstawia: żonglerkę, akrobatykę, pantomimę wprawiającą widownię w cudowny nastrój.
 6. Animator w stroju klauna- animator przez cały czas trwania imprezy jest w stroju klauna oraz animuje dzieci. Dodatkowo maluje buzie i skręca dla dzieci zwierzobalony.
 7. Profesjonalna cheerleaderka – pokaz profesjonalnego układu  tanecznego składającego się z elementów gimnastyki, tańca i akrobacji, które cheerleaderki wykonują w czasie meczu w celu zagrzewania zespołu sportowego.
 8. Wycieczka dla rodziców - specjalnie przygotowana dla opiekunów wycieczka w trakcie trwania urodzin, po całym PGE Narodowym z przewodnikiem na wyłączność.
*Atrakcje dodatkowe

Sprawdź nasze menu na urodziny dla dzieci oraz pobierz formularz zamówienia urodzin.

Skontaktuj się z nami:
Kids Planet
+48 731 505 555