Urodziny dla chłopców


Promenada stadionu

Wycieczkę po stadionie dzieci rozpoczną oglądając siebie na telebimach stadionu, a także przez profesjonalne nagłośnienie stadionowe będą mogli złożyć jubilatowi życzenia urodzinowe. Później będzie czas na zrobienie zdjęć na oraz przejście po promenadzie, zwiedzając stadion. 

Szatnia piłkarska

Uczestnicy urodzin zobaczą jak wygląda prawdziwa szatnia piłkarska. Ta sama, w której przebierała się Reprezentacja Polski. Chłopcy mogą przebrać się w autorskie  koszulki z ulubionym numerem gracza w Polskiej Reprezentacji oraz z logiem PGE Narodowego.*

Sala P4

W udekorowanej sali animacyjnej (Poziom P4) na dzieci będzie czekał poczęstunek oraz specjalna strefa charakteryzatorni (profesjonalne malowanie twarzy w barwach narodowych). Następnie chłopcy zostaną ucharakteryzowani na kibiców.

Zabawę zaczynamy pokazem trików piłkarskich przez profesjonalnego Instruktora piłki nożnej, później na dzieci czeka wiele zabaw sportowych prowadzonych przez animatora/ instruktora piłki nożnej*:
 • Rozgrzewka na wesoło - czyli trening pod okiem animatora/instruktora, w którym dzieci wezmą udział w licznych konkurencjach sportowych, które pozwolą sprawdzić szybkość, siłę, zręczność i pomysłowość dzieci.
 • Wybór króla strzelców - zabawa sportowa, w której każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w strzale do bramki. Każde dziecko będzie miało trzy możliwości strzału o różnych stopniach trudności. Strzały będą się różnić odległością od bramki, ustawieniem zawodnika.
 • Mecz piłki nożnej - następnie dzieci rozegrają mini mecz, który będzie sędziowany przez animatora/instruktora piłki nożnej.
To nie koniec! Kolejne zabawy, będą przeprowadzać profesjonalni animatorzy. Na dzieci czekają różne stacje, w których zostanie sprawdzona ich wiedza, sprawność i wytrwałość:
 • Stacja 1 - Czyja to drużyna? Dzieci wylosują obrazki z koszulkami drużyn, herbami oraz innymi elementami kojarzącymi się z daną drużyną. Ich zadaniem będzie odgadnięcie czyja to drużyna
 • Stacja 2 - Quiz koło fortuny z wiedzy o PGE Narodowym, czyli sprawdzenie wiedzy zawodników. Pytania będą miały również formę ciekawostek, o których dzieci nigdy wcześniej nie słyszały
 • Stacja 3 - Rzut do celu, czyli sprawdzenie celności zawodników
 • Stacja 4 - Wykonywanie odbić piłką nożną, czyli sprawdzenie umiejętności - wygrywa osoba, która zrobi ich najwięcej!
 • Stacja 5 - Wykonywanie zadań sportowych na czas, czyli sprawdzenie wytrwałości zawodników
Po odbyciu wszystkich stacji na uczestników zabawy czeka tort w kształcie stadionu! (lub innym na specjalne życzenie)

Atrakcje dodatkowe:

 1. Autorskie koszulki bawełniane z logiem stadionu
 2. Koszula piłkarska w kolorach reprezentacji i wybranym przez jubilata numerem ulubionego piłkarza.
 3. Medale imienne - medale w kolorze złotym, na szarfach biało-czerwonych. Medale w kształcie okrągłym z nadrukiem piłki, z numerem 1, w kolorze złotym, z tyłu medalu nadruk imienia (bądź imienia i nazwiska)
 4. Występ iluzjonisty - (30 min) jest to interaktywny pokaz, w którym dzieci oraz rodzice biorą aktywny udział. Występ pozwoli bowiem na przeniesienie się do tajemniczego świata magii i niedopowiedzeń
 5. Występ klauna - (30 min) polega na inscenizacji wielu ciekawych i interesujących sztuczek, w których mogą wziąć udział dzieci uczestniczące w imprezie. Podczas występu Klaun przedstawia: żonglerkę, akrobatykę, pantomimę wprawiającą widownię we wspaniały nastrój.
 6. Animator w stroju klauna - animator przez cały czas trwania imprezy jest w stroju klauna oraz animuje dzieci. Dodatkowo maluje buzie i skręca dla dzieci zwierzobalony
 7. Animacje z Instruktorem Piłki Nożnej - (60 min) pokaz trików oraz mini mecz dla dzieci młodszych oraz profesjonalny trening dla dzieci starszych. Oraz przeprowadzenie zabaw takich jak rozgrzewka na wesoło, wybór króla strzelców
 8. Wycieczka dla rodziców - specjalnie przygotowana dla opiekunów wycieczka w trakcie trwania urodzin, po całym PGE Narodowym z przewodnikiem na wyłączność.

*Atrakcje dodatkowe

Sprawdź nasze menu na urodziny dla dzieci oraz pobierz formularz zamówienia urodzin.

Skontaktuj się z nami:
Kids Planet
+48 731 505 555